WOOD Z001 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva 6 x 3 m

Šířka
600 cm
Délka
300 cm
Výška vjezdu
200 cm
Zahradní domek z plechu v dekoru dřeva ZLATÝ DUB, pultová střecha se spádem dozadu, dveře
51 190 Kč s DPH
Objednat

Informace

Zahradní domek, do kterého se Vám snadno vejde zahradní technika, nářadí nebo cokoliv, co budete chtít zabezpečit před nepřízní počasí a nenechavci. Díky dvěma světlíkům z polykarbonátu o rozměru 100 x 20 cm na zadní stěně a výklopnému hnědému plastovému oknu o rozměru 80 x 50 cm na přední stěně je uvnitř také dostatek světla. 

Rozměry zahradního domku: šířka 6 m; délka 3 m; světlá výška vchodu 2 m (jednokřídlové dveře); výška přední stěny 2,13 m; výška zadní stěny 1,9 m.

Ocelová konstrukce zahradního domku je svařována z uzavřených POZINKOVANÝCH profilů (jeklů). Střecha je pultová se spádem dozadu. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 v dekoru dřeva – ZLATÝ DUB (nízké vodorovné žebrování). Na přední 6m stěně jsou umístěné dveře o rozměru 100 x 200 cm vybavení klikou a zámkem FAB. Na střeše je ke konstrukci samořeznými šrouby s pryžovou vložkou upevněný trapézový plech T14 v barvě RAL 8017 Čokoládová hnědá (barvu střechy lze na přání změnit). 

V čem se  tento zahradní domek v dekoru dřeva liší od standardních z pozinkovaného plechu, které jsou levnější?

- zahradní domky v dekoru dřeva jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání však lze objednat i svislé žebrování)

- plech vypadá i z blízka skutečně jako dřevo

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr zahradního domku z plechu v dekoru dřeva, konstrukci ošetřit vrchním nátěrem pro zvýšení odolnosti vůči korozi, dodat okapy, větší dveře, více oken apod. V případě zájmu o jinou variantu nás neváhejte kontaktovat.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.  

Za přípravu podloží zodpovídá zákazník. Pro tento zahradní domek je potřeba připravit vodorovnou plochu a minimálně 6 velkých dlaždic. Ještě lepším řešením jsou betonové patky, betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.