WOOD 017 - garáž z plechu v dekoru dřeva 5 x 5 m

Šířka
500 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
190 cm
Garáž z plechu v dekoru dřeva OŘECH s nízkým vodorovným žebrováním plechu na stěnách a vysokým na vratech, střešní krytina z plechové imitace tašek
83 640 Kč s DPH
Objednat

Informace

Garáž a kůlna v jednom! Vypadá jako dřevěná, ale je plechová, což skýtá velké výhody. Dřevo je drahé a musíte ho ošetřovat, plech v dekoru dřeva je naprosto bezúdržbový a má skvělou životnost. 

Rozměry garáže: šířka 5 m, délka 5 m, světlá výška vjezdu 1,9 m (výklopná vrata), výška bočních stěn 2,12 m, výška ve štítu 2,65 m.

Vlevo je 3,5 m široká garáž na osobní auto a vpravo dělící stěnou z pozinkovaného plechu oddělený prostor o šířce 1,5 m s vlastním vchodem (dveře 100 x 200 cm s klikou a zámkme FAB). Garáž lze na přání vyorbit i bez dělící stěny. Ocelová konstrukce garáže je svařována z uzavřených POZINKOVANÝCH profilů (jeklů). Sedlová střecha - zesílená konstrukce střechy (příhradový vazník). Ke konstrukci garáže je nýty upevněný trapézový plech T7 v dekoru dřeva – ořech (nízké vodorovné žebrování). Vrata jsou z plechu v dekoru dřeva - ořech (vysoké vodorovné žebrování). Střešní krytina je z plechové imitace tašek v barvě RAL 3005 Vínová červená (barvu střechy lze na přání takéž změnit. Celek garáže je sešroubován samořeznými šrouby.

V čem se garáž v dekoru dřeva liší od standardních garáži, které jsou levnější?

- garáže v dekoru dřeva jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání však lze objednat i svislé žebrování)

- plech vypadá i z blízká skutečně jako dřevo

Na přání lze objednat střechu v jiné barvě, okapy, okna, světlíky, ošetření konstrukce garáže vrchním nátěrem nebo konstrukci z pozinkovaných profilů, ukotvení. V případě zájmu i jinou konfiguraci této garáže nás neváhejte kontaktovat. 

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.  

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž s výklopnými vraty je potřeba připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

Po odeslání objednávky je potřeba uhradit zálohu ve výši 30 % z kupní ceny. Pro úhradu zálohy Vám zašleme zálohovou fakturu se všemi platebními údaji. Po připsání zálohy na náš účet se pustíme do výroby Vaší nové garáže.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.