WOOD 016 - zateplená dvojgaráž z plechu v dekoru dřeva 6 x 6 m se sekčními vraty

Šířka
600 cm
Délka
600 cm
Výška vjezdu
190 cm
Zateplená dvojgaráž z plechu v dekoru dřeva ZLATÝ DUB s nízkým vodorovným žebrováním plechu na stěnách a sekčními vraty s el. pohonem
304 150 Kč s DPH
Objednat

Informace

Vnější rozměry dvojgaráže: šířka 6 m; délka 6 m; výška bočních stěn 2,53 m; výška ve štítu 3,05 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 2 m.

Ano, vypadá jako dřevěná, ale je plechová a navíc zateplená 5cm polystyrénem! Co to pro Vás znamená? Dřevo je drahé a musíte ho ošetřovat, plech v dekoru dřeva je naprosto bezúdržbový a má skvělou životnost.

Konstrukce této zateplené dvojgaráže je vyrobená z uzavřených pozinkovaných profilů (jeklů). K zateplení je použitý 5cm polystyrén na stěnách i na střeše. Z obou stran konstrukce je přinýtovaný plech, mezi plechy je polystyrén a ocelová konstrukce. K vnitřní straně konstrukce je přinýtovaný pozinkovaný trapézový plech T7. K vnější straně stěn pak plech v dekoru dřeva - ZLATÝ DUB. Na střeše je trapézový plech T14 v barvě RAL 8004 Copper Brown - Měděná hnědá.

Vrata jsou sekční s elektrickým pohonem na dálkové ovládání (šířka průjezdu 2,5 m, výška vjezdu 2 m). Garáž má na levé boční stěně vchodové dveře a bílé plastové okno (umístění dveří i okna lze na přání změnit). V ceně garáže jsou také hnědé plastové okapy včetně svodů.

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr zateplené garáže z plechu v dekoru dřeva. Barva plechu je volitelná, na stěnách může být také tmavší plech v dekoru dřeva – ořech. Barvu plechu na střechu je možné si vybrat z celé naší palety barev RAL. V případě zájmu o jinou variantu této garáže nás neváhejte kontaktovat.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž je nutné připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

Po odeslání objednávky je potřeba uhradit zálohu ve výši min. 30 % z kupní ceny. Pro úhradu zálohy Vám zašleme zálohovou fakturu se všemi platebními údaji. Po připsání zálohy na náš účet se pustíme do výroby Vaší nové garáže.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.