START 006 - plechová dvojgaráž 6 x 5 m (bez dělící stěny uvnitř)

Šířka
600 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
200 cm
Dvojgaráž v základním provedení bez dělící stěny - volný prostor uvnitř garáže, střecha se spádem dozadu, 2x dvoukřídlová vrata
36 990 Kč s DPH
Konfigurovat
Objednat

Informace

Vnější rozměry garáže: šířka 6 m; délka 5 m; výška přední stěny 2,13 m; výška zadní stěny 1,9 m.

Dvojgaráž BEZ dělící stěny (volný prostor uvnitř garáže). Ideální garáž pro parkování dvou osobních aut, může sloužit také jako skladovací prostor. Středem garáže ve směru zepředu dozadu vede střešní nosník (příhradový vazník vysoký cca 30 cm). Garáž není uvnitř rozdělaná dělící stěnou, pod příhradovým vazníkem je však nutné počítat se sníženou světlou výškou. Ocelová konstrukce garáže je svařována z C a L profilů a ošetřená základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový žárově pozinkovaný plech T7 (stěny) a T14 (střecha). Jednotlivé díly garáže pak jsou k sobě sešroubovány samořeznými šrouby. Vrata jsou dvoukřídlová (standardně vybavená zámkem na dozický klíč a úchyty na visací zámek). Střecha je pultová se spádem dozadu.

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr, konstrukci z uzavřených profilů (jeklů), z pozinkovaných profilů, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře, okap apod. Více najdete níže v konfigurátoru.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Terén musí být vodorovný. Garáž může stát i na dlažebních kostkách o rozměru 30 x 30 cm nebo větších připravených v rozích a uprostřed stěn. Lepším řešením jsou betonové patky, betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Konfigurovat

Vrata

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu


Pokud změníte výšku vjezdu po otevření vrat, tak se automaticky zvednou také výšky všech stěn garáže. Standardní výška vjezdu je 200 cm u dvoukřídlových vrat a 190 cm u výklopných vrat. U některých typů garáži konfigurátor zatím neumožňuje změnu výšky vjezdu, v takovém případě nás můžete kontaktovat a garáž s vyšším vjezdem Vám naceníme individuálně. 

 

Střecha
Typ střechy

Volba typu střechy je čistě na Vás. Garáže s pultovou střechou se spádem na bok a se sedlovou střechou mají výhodu o něco vyššího prostoru uvnitř garáže a většího sklonu střechy oproti garážím s pultovou střechou se spádem dozadu. Do horských oblastí, kde lze očekávat větší sněhové srážky, je ideální zvolit sedlovou střechu. Garáž s pultovou střechou se spádem na bok lze smontovat i tak, aby vyšším bokem přiléhala ke stěně stávající stavby.

Antikondenzační úprava

Antikondenzační úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojově přímo ve výrobě na vnitřní stranu trapézových střešních plechů. Jejím účelem je zabránit skapávání kondenzátu do vnitřních prostor stavby. V montovaných nezateplených garážích se na vnitřní straně trapézových plechů z důvodu změn venkovní teploty může tvořit kondenzát. Ten pak skapává dolů a může poškodit uskladněné věci. Díky antikondenzační úpravě DR!PSTOP budou věci uskladněné ve Vaší garáži v bezpečí a v suchu.

Konstrukce

U nás máte možnost volby. Standardní konstrukce z C a L profilů je vhodné řešení pro levnější garáže, které mají posloužit jako přechodná stavba. Pokud je to ve Vašich finančních možnostech a garáž nepořizujete pouze jako dočasné řešení, ale na dlouhá léta, zvolte vždy zesílenou konstrukci z uzavřených profilů (jeklů).

Ošetření konstrukce

Pro zvýšení odolnosti ocelové konstrukce garáže vůči korozi doporučujeme objednat ošetření základovou barvou a vrchním nátěrem nebo konstrukci svařovanou z pozinkovaných profilů (sváry jsou u pozinkované konstrukce ošetřeny zinkovým sprejem).

Plechy
Celá garáž v jedné barvě (barva: ) změnit


Levá stěna (barva: ) změnit

Pravá stěna (barva: ) změnit

Přední stěna (barva: ) změnit

Zadní stěna (barva: ) změnit

Střecha (barva: ) změnit

Vrata (barva: ) změnit

Dveře (barva: ) změnitVšechny druhy plechů v naši nabídce jsou žárově pozinkované. Barevné plechy jsou navíc práškově lakované (komaxit). Volbou barevného plechu tak dostanete garáž, která bude nejen mnohem lépe vypadat, ale navíc bude ještě odolnější vůči korozi. Standardně používáme plechy o síle 0,40 mm (pozinkvané plechy) a 0,45 mm (práškově lakované plechy). Tato síla plechu poskytuje naším garážim nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.

Dveře

Typ zámku

Na které stěně

Dveře
Dveře (barva: ) změnit

Směr otevírání

Pozice (od přední stěny)
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Typ zámku

Na které stěně

Dveře
Dveře (barva: ) změnit

Směr otevírání

Pozice (od přední stěny)
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Dveře mají standardně rozměr 100 x 200 cm (na přání lze vyrobit i jiný rozměr). Jsou plechové s ocelovou konstrukci. U garáži s pultovou střechou se spádem dozadu je někdy nutné dveře vyrobit nižší z důvodu svažující se střechy. Z konstrukčních důvodů je také v některých případech potřeba upravit Vámi zvolené umístění dveří. Pokud některá z těchto situací nastane, budeme Vás po obdržení objednávky kontaktovat, abychom společně našli vhodné řešení.

Okna

Typ okna

Na které stěně

Pozice okna
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Typ okna

Na které stěně

Pozice okna
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Potřebujete mít v garáži denní světlo nebo možnost větrat i při zavřených vratech? Zvolte některou z variant oken a okenních otvorů, kterou náš konfigurátor nabízí. Garáž nikdy není hermeticky uzavřená. Přirozená ventilace je u nezateplených garáží vždy zajištěná 14mm mezerami mezi střešní krytinou z trapézového plechu T14 a ocelovou konstrukci garáže. 

Světlíky

Na které stěně

Pozice světlíku
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Na které stěně

Pozice světlíku
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Světlík tvoří polykarbonát osazený v ocelovém rámu ve stěně garáže. Jedná se o skvělý doplněk v případě, že plánujete garáž používat nejen k parkování auta, ale také jako místo pro uskladnění různých věcí nebo i pro provádění drobných oprav. Jedná se o levnější řešení než plastové okno. Světlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám přes něj do garáže nikdo nevleze. 

Plechové lemy

Plechové lemy (atiky) překrývají konstrukci garáže na rozích stěn a na střeše. Přidáním plechových lemů pozvendete vzhled Vaši garáže o úroveň výše. Posuďte sami. 

Okapy

Nenechejte drahocennou vodu jen tak odtéct. Hnědé plastové okapy Vám umožní vodu ze střechy nasměrovat např. do sudu a využít pro zalévání zahrádky ap. Okapy také pomáhají udržovat stěny garáže čisté, odvádějí vodu, která by jinak při vydatnějším dešti proudem stékala ze střechy a dopadala na zem v bezprostřední blízkosti stěn garáže. Umístění svodu i jeho délku si můžete zvolit. Obojí je možné domluvit během montáže garáže přímo s našimi montéry. 

Ukotvení

Bezprostředně po smontování je nutné garáž ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud garáž nebyla námi ukotvená! Podloží pod garáž musí být připravené před příjezdem našich montérů.

Objednat

Fakturační údaje

Načíst údaje

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.